Akif Yener, Çırağan Sarayı’nda

Onun adı efsane Sakarya, Ne aşk ne hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl marşı bestekarı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı yaşam koçu Sakarya lı sanatçı Akif Yener, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Dünya Basın Mensupları Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın” En”leri Ödül Töreni’ne katıldı.

DBMD Genel Başkanı Muzaffer TUNÇ, Doğu Marmaranın yıldızı ses sanatçısı Akif Yener e bu özel programa katıldığı ve meslek hayatındaki başarılarından dolayı teşekkür ve tebrik ederek bundan sonraki sahne hayatında başarılar diledi.


Yener, Çırağan Sarayı’ndaki programda bir çok ulusal Tv kanalınada çeşitli açıklamalarda bulundu. Sanatçı yaptığı açıklamada ” Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer TUNÇ a böyle anlamlı bir etkinliğe davet ettikleri için teşekkür ediyorum.Meslek hayatımda bütün müspet gelişmeleri basın emekçilerin aktarımlarıyla sevenlerime ulaşmamda çok büyük bir etken olmuştur. Basın,çalışmalarımı sevenlerime ulaştıran bir köprü vazifesi görmüştür. Bu vesileyle hale hazırda yanımda olan değerli dostum basın danışmanım Levent Candan ve meslek hayatımda bana emeği geçen tüm basın mensuplarına sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım”dedi. Sakarya lı sanatçı, geçeye katılan Televizyon ve magazin dünyasında tanınan bir çok ünlü isimle bir araya gelerek sanatsal faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Akif yener, gecenin sonunda DBMD Genel Başkanı Muzaffer TUNÇ etkinliklerine davet ettikleri için teşekkür ederek, 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye etti..